top of page

טיפים לבת מצווה

איך לבחור אטרקציות לבת מצווה

בת מצווה בלי אטרקציות ?

כולנו מכירים את התחושה אחרי אירוע "שלא התרומם", שהאורחים לא רקדו והאירוע הסתיים לפני 22:00. אטרקציות טובות עושות שמח ומרימות את אנרגיות באירוע, אטרקציות טובות משאירות את קהל האורחים ליותר זמן באירוע וליותר זמן על רחבת הריקודים. 

אטרקציות לבת מצווה – מיקוד, לא להתפזר
כיום בשוק אטרקציות לבת מצווה ישנו מגוון רחב וגדול של אטרקציות שונות ולעתים גם משונות. רצוי לגבש רעיונות ולהתמקד באטרקציות לבת מצווה שרלוונטיות לאירוע שלכם ורק אז להתחיל בחיפוש אחרי הצעות מחיר, אחרת תלכו לאיבוד בין כל האפשרויות והן רבות.

מיקוד לא להתפזר

אטרקציות לבת מצווה – החוגגת שותפה בהחלטות

אירוע בת מצווה נועד בראש ובראשונה לכבוד הצעירה שהגיע לגיל מצוות, רצוי לשתף אותה בכמה שיותר החלטות לגבי האירוע ובמיוחד לגבי האטרקציות לאירוע, הנוער היום יודע מה הכי "הולך" ומה פופולרי, הם יודעים הכי טוב, מה יהיה הכי מגניב לאירוע שלהם ומה מתאים לאופי החברים שלהם שיגיעו לאירוע.

לשתף בהחלטות

אטרקציות לבת מצווה – לא לכפות להשתתף
השתתפות פעילה של כלת בת המצווה באטרקציות במהלך האירוע מהווה שדרוג משמעותי וחוויה בלתי נשכחת לכלת בת המצווה ולאורחים. לדוגמא כלת בת המצווה נכנסת עם רקדנים לבושים כאברכים, אף אחד מהאורחים לא מצפה שהם יפצחו לפתע בריקוד ברייקדאנס מהוקצע ומלהיב, אבל... (ויש פה אבל גדול), אם הרצון להשתתף באטרקציה לא בא מכלת בת המצווה בעצמה, שילובה באטרקציה עלול להפוך למפח נפש שיתיר בנפשה חוויה שלילית.

אסור לכפות

אטרקציות לבת מצווה – הכלה משתתפת
הדובדבן שבקצפת, כלות בת המצווה עוברות הדרכה מפורטת וייחודית המכשירה אותן לעלות על הבמה עם אומנים מנוסים בהתאם לאופי האטרקציה: אטרקציית ריקוד, שירה, תקלוט, דרשת ראפ וכו'. במהלך החגיגה מפתיעים האומנים והחוגג את הקהל בהופעה משותפת עם אומנים מקצועיים,

המופע תמיד סוחט מהקהל קריאות עידוד ותגובות נלהבות, משדרג את האירוע כולו מעלה בכמה רמות.

משתתפים בכיף

אטרקציות לבת מצווה – לסגור מראש
מפעילים טובים ואיכותיים של אטרקציות לבת מצווה טובות עסוקים בהתאם לאיכות האטרקציות שברשותם. סביר להניח שאם לא תזכרו בזמן ותזמינו מראש הן לא תהינה זמינות בשבילכם. לכן יש לבדוק ולסגור לפחות חודשיים מראש את התאריך אל מול מפעיל האטרקציה, אחרת רוב הסיכויים שאותה אטרקציית בת מצווה שילדכם כל כך רצה לא תהיה פנויה באותו תאריך.

לסגור מראש

אטרקציות לבת מצווה – עומס יתר
ישנה לעתים נטייה להזמין המון אטרקציות שונות ומגוונות לבת מצווה, אחרי הכול זהו אירוע חשוב שקורה רק פעם אחת בחיים וחשוב שהאורחים יהיו מרוצים. הפרזה בכמות האטרקציות לבת מצווה ובניית רצף אטרקציות מהממות אחת אחרי השנייה יגרום לקהל לאבד עניין ויפחית את עוצמת האטרקציות עצמן. המינון הנכון לדעתנו הוא לשלב קטע אחד או מופע אחד אחרי כל הפסקת אוכל (דרשה, מופע ריקוד, סרטון) ושכל קטע לא יעבור את ה- 15 דקות, ולא יותר מזה. לפעמים פחות אטרקציות זה יותר אפקטיבי.

נטייה להפריז

אטרקציות לבת מצווה – מקוריות וחדשנות
הקהל כיום הוא מודרני, עכשווי וכל העולם הוא כפר גלובלי שבו כולם מחוברים לרשת האינטרנט והמידע נגיש לכולם וכול הזמן. לכן תמיד רצוי להשקיע מאמץ נוסף ולחדש ולהפתיע באטרקציית בת מצווה מקורית, אטרקציה מקורית היא לאו דווקא האטרקציה היקרה ביותר, חשיבה מקדימה וחיפוש של אטרקציה מיוחדת או חדשה המתאימה לקונספט יכולה לשדרג את האירוע בכמה רמות.

מקוריות וחדשנות

הפקות לבת מצווה

הפקות בת מצווה בנושא וסגנון לאורך כול הערב

אטרקציות לבת מצווה – הפתעה !!!
הפתעות זה תמיד נחמד, אם מושא הערצתה של כלת בת המצווה יופיע באירוע או אטרקציה הקשורה לתחום התעניינותה של החוגגת תהיה חלק מהאטרקציות לאירוע, זאת תהיה הפתעה מדהימה. לפתע, אטרקציה או אומן שהוא מושא להערצה עולה לרחבת הריקודים או לבמה למופע, הכלה ושאר האורחים יקבלו את זה באהבה גדולה והמופע ייחרט כחוויה בלתי נשכחת.

הפתעות זה כיף

אטרקציות לבת מצווה – הסכם עבודה
בהרבה תחומים, גם בתחום אטרקציות לבת מצווה ישנם הרבה אומנים ומפעילים שאינם מקצועניים או רציניים מספיק. תמיד יש לבדוק את הרזומה ואיכות המופע לפני הזמנת האטרקציה. לאחר סגירת כל הפרטים יש לבקש לחתום על הסכם עבודה, מפעיל אטרקציות לבת מצווה ששולח הסכם עבודה מסודר מעיד על רצינות ומקצוענות, לפי פרמטרים אלו ניתן לעמוד את טיב ואחריות האומנים כלפי האומנות בה הם עוסקים.

הסכם עבודה

אטרקציות לבת מצווה – איכות אינה מילה גסה
איכות היא אינה מילה גסה כאשר אנחנו עוסקים בתחום אטרקציות לבת מצווה, כדאי לשלם יותר על אטרקציה איכותית מאשר לחסוך כמה שקלים ולהזמין אטרקציה ירודה שתשאיר אתכם ואת כלת בת המצווה עם טעם מריר ועגמת נפש ותתקבל בביקורות שליליות מהאורחים על איכות האטרקציה.

איכות לא מילה גסה

תקליטן - אחד האנשים הכי חשובים באירוע

אתם לא מאמינים לנו, קחו תקליטן גרוע ותראו איך האירוע שלכם מתחרבש לגמרי, בנושא הזה לא מזלזלים, צריך לבדוק בשבע עיניים את התקליטן שאתה לוקחים, תלכו לראות אותו בפעולה, תשאלו עליו, תקליטן מקצועי וטוב ידע להנחות, להרקיד ולהקפיץ את הקהל.

אצלנו תמצאו תקליטן מקצועי >>> תקליטן לבת מצווה

חשיבות התקליטן

אטרקציות לבת מצווה - תוכנית אמנותית
בית אומנויות תרבות רחוב מתמחה באטרקציות לבת מצווה ובהכנת תוכניות אמנותיות שלמות לבת מצווה עם קונספט ורעיון מרכזי המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו תוך שילוב אטרקציות בת מצווה המתאימות לקונספט האירוע ומשתלבות בו בצורה מיטבית.

קראו עוד על >>> תוכנית אמנותית לבת מצווה

תוכנית אמנותית

אטרקציות לימי הולדת
אטרקציות לימי הולדת
 כמו לאירוע בת מצווה קיימות אטרקציות רבות ומגוונות, אותם הטיפים שכתבנו חלות גם על אירוע יום הולדת, הדגש בימי הולדת הוא על גיל החוגגת וגובה ההוצאה הכספית המיועדת לאירוע.

אטרקציות יום הולדת

אטרקציות לחתונה
גם חתונה זהו אירוע רב חשיבות ובחירה נכונה של אטרקציות לחתונה חשובה מאין כמותה. בשנים האחרונות עלתה המודעות לריקוד חתן כלה בעקבות חשיפה רבה ברשת האינטרנט לסרטונים שמגיעים מחו"ל, זוהי אחת האטרקציות המעניינות והמהנות ביותר, ריקוד חתונה מקורי ומקצועי מהווה את אחד מפסגות החתונה ומהווה חיבור חזק בין בני הזוג הנישאים. צריך לשים לב שבוחרים כוריאוגרף מקצועי שמבין את צרכי ומגבלות הזוג ומתאים להם ריקוד חתונה מתאים.

אטרקציות חתונות

אטרקציות בת מצווה איכותיות

תהיו ייחודיים ואל תוותרו על בת מצווה מקורית, יש לנו המון אטרקציות ורעיונות שמתאימים לבת מצווה, כנסו לראות....

צלצלו להזמנת אטרקציות לבת מצווה

ניסיון מקצועי של מעל לעשור בהופעות לאירועי בת מצווה

bottom of page