top of page

טיפים לבר מצווה

איך לבחור אטרקציות לבר מצווה

בר מצווה בלי אטרקציות ?

כולנו מכירים את התחושה אחרי אירוע "שלא התרומם", שהאורחים לא רקדו והאירוע הסתיים לפני 22:00. אטרקציות טובות עושות שמח ומרימות את אנרגיות באירוע, אטרקציות טובות משאירות את קהל האורחים ליותר זמן באירוע וליותר זמן על רחבת הריקודים. 

אטרקציות לבר מצווה – מיקוד, לא להתפזר
כיום בשוק אטרקציות לבר מצווה ישנו מגוון רחב וגדול של אטרקציות שונות ולעתים גם משונות. רצוי לגבש רעיונות ולהתמקד באטרקציות לבר מצווה שרלוונטיות לאירוע שלכם ורק אז להתחיל בחיפוש אחרי הצעות מחיר, אחרת תלכו לאיבוד בין כל האפשרויות והן רבות.

מיקוד לא להתפזר

אטרקציות לבר מצווה – החוגג שותף בהחלטות

אירוע בר מצווה נועד בראש ובראשונה לכבוד הצעיר שהגיעו לגיל מצוות, רצוי לשתף אותו בכמה שיותר החלטות לגבי האירוע ובמיוחד לגבי האטרקציות לאירוע, הנוער היום יודע מה הכי "הולך" ומה פופולרי, הם יודעים הכי טוב, מה יהיה הכי מגניב לאירוע שלהם ומה מתאים לאופי החברים שלהם שיגיעו לאירוע.

לשתף בהחלטות

אטרקציות לבר מצווה – לא לכפות להשתתף
השתתפות פעילה של חתן בר המצווה באטרקציות במהלך האירוע מהווה שדרוג משמעותי וחוויה בלתי נשכחת לחתן בר מצווה ולאורחים. לדוגמא חתן בר המצווה נכנס עם רקדנים לבושים כאברכים, אף אחד מהאורחים לא מצפה שהם יפצחו לפתע בריקוד ברייקדאנס מהוקצע ומלהיב, אבל... (ויש פה אבל גדול), אם הרצון להשתתף באטרקציה לא בא מחתן בר המצווה בעצמו, שילובו באטרקציה עלול להפוך למפח נפש שיתיר בנפשו חוויה שלילית.

אסור לכפות

אטרקציות לבר מצווה – החתן משתתף
הדובדבן שבקצפת, חתן בר המצווה עוברים הדרכה מפורטת וייחודית המכשירה אותם לעלות על הבמה עם אומנים מנוסים בהתאם לאופי האטרקציה: אטרקציית ריקוד, שירה, תקלוט, דרשת ראפ וכו'. במהלך החגיגה מפתיעים האומנים והחוגג את הקהל בהופעה משותפת עם אומנים מקצועיים,

המופע תמיד סוחט מהקהל קריאות עידוד ותגובות נלהבות, משדרג את האירוע כולו מעלה בכמה רמות.

משתתפים בכיף

אטרקציות לבר מצווה – לסגור מראש
מפעילים טובים ואיכותיים של אטרקציות לבר מצווה טובות עסוקים בהתאם לאיכות האטרקציות שברשותם. סביר להניח שאם לא תזכרו בזמן ותזמינו מראש הן לא תהינה זמינות בשבילכם. לכן יש לבדוק ולסגור לפחות חודשיים מראש את התאריך אל מול מפעיל האטרקציה, אחרת רוב הסיכויים שאותה אטרקציית בר מצווה שילדכם כל כך רצה לא תהיה פנויה באותו תאריך.

לסגור מראש

אטרקציות לבר מצווה – עומס יתר
ישנה לעתים נטייה להזמין המון אטרקציות שונות ומגוונות לבר מצווה, אחרי הכול זהו אירוע חשוב שקורה רק פעם אחת בחיים וחשוב שהאורחים יהיו מרוצים. הפרזה בכמות האטרקציות לבר מצווה ובניית רצף אטרקציות מהממות אחת אחרי השנייה יגרום לקהל לאבד עניין ויפחית את עוצמת האטרקציות עצמן. המינון הנכון לדעתנו הוא לשלב קטע אחד או מופע אחד אחרי כל הפסקת אוכל (דרשה, מופע ריקוד, סרטון) ושכל קטע לא יעבור את ה- 15 דקות, ולא יותר מזה. לפעמים פחות אטרקציות זה יותר אפקטיבי.

נטייה להפריז

אטרקציות לבר מצווה – מקוריות וחדשנות
הקהל כיום הוא מודרני, עכשווי וכל העולם הוא כפר גלובלי שבו כולם מחוברים לרשת האינטרנט והמידע נגיש לכולם וכול הזמן. לכן תמיד רצוי להשקיע מאמץ נוסף ולחדש ולהפתיע באטרקציית בר מצווה מקורית, אטרקציה מקורית היא לאו דווקא האטרקציה היקרה ביותר, חשיבה מקדימה וחיפוש של אטרקציה מיוחדת או חדשה המתאימה לקונספט יכולה לשדרג את האירוע בכמה רמות.

מקוריות וחדשנות

הפקות לבר מצווה

הפקות בר מצווה בנושא וסגנון לאורך כול הערב

אטרקציות לבר מצווה – הפתעה !!!
הפתעות זה תמיד נחמד, אם מושא הערצתו של חתן בר המצווה יופיע באירוע או אטרקציה הקשורה לתחום התעניינותו של החוגג תהיה חלק מהאטרקציות לאירוע, זאת תהיה הפתעה מדהימה. לפתע, אטרקציה או אומן שהוא מושא להערצה עולה לרחבת הריקודים או לבמה למופע, החתן ושאר האורחים יקבלו את זה באהבה גדולה והמופע ייחרט כחוויה בלתי נשכחת.

הפתעות זה כיף

אטרקציות לבר מצווה – הסכם עבודה
בהרבה תחומים, גם בתחום אטרקציות לבר מצווה ישנם הרבה אומנים ומפעילים שאינם מקצועניים או רציניים מספיק. תמיד יש לבדוק את הרזומה ואיכות המופע לפני הזמנת האטרקציה. לאחר סגירת כל הפרטים יש לבקש לחתום על הסכם עבודה, מפעיל אטרקציות לבר מצווה ששולח הסכם עבודה מסודר מעיד על רצינות ומקצוענות, לפי פרמטרים אלו ניתן לעמוד את טיב ואחריות האומנים כלפי האומנות בה הם עוסקים.

הסכם עבודה

אטרקציות לבר מצווה – איכות אינה מילה גסה
איכות היא אינה מילה גסה כאשר אנחנו עוסקים בתחום אטרקציות לבר מצווה, כדאי לשלם יותר על אטרקציה איכותית מאשר לחסוך כמה שקלים ולהזמין אטרקציה ירודה שתשאיר אתכם ואת חתן בר המצווה עם טעם מריר ועגמת נפש ותתקבל בביקורות שליליות מהאורחים על איכות האטרקציה.

איכות לא מילה גסה

תקליטן - אחד האנשים הכי חשובים באירוע

אתם לא מאמינים לנו, קחו תקליטן גרוע ותראו איך האירוע שלכם מתחרבש לגמרי, בנושא הזה לא מזלזלים, צריך לבדוק בשבע עיניים את התקליטן שאתה לוקחים, תלכו לראות אותו בפעולה, תשאלו עליו, תקליטן מקצועי וטוב ידע להנחות, להרקיד ולהקפיץ את הקהל.

אצלנו תמצאו תקליטן מקצועי >>> תקליטן לבר מצווה

חשיבות התקליטן

אטרקציות לבר מצווה - תוכנית אמנותית
בית אומנויות תרבות רחוב מתמחה באטרקציות לבר מצווה ובהכנת תוכניות אמנותיות שלמות לבר מצווה עם קונספט ורעיון מרכזי המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו תוך שילוב אטרקציות בר מצווה המתאימות לקונספט האירוע ומשתלבות בו בצורה מיטבית.

קראו עוד על >>> תוכנית אמנותית לבר מצווה

תוכנית אמנותית

אטרקציות לימי הולדת
אטרקציות לימי הולדת
 כמו לאירוע בר מצווה קיימות אטרקציות רבות ומגוונות, אותם הטיפים שכתבנו חלות גם על אירוע יום הולדת, הדגש בימי הולדת הוא על גיל החוגג וגובה ההוצאה הכספית המיועדת לאירוע.

אטרקציות יום הולדת

אטרקציות לחתונה
גם חתונה זהו אירוע רב חשיבות ובחירה נכונה של אטרקציות לחתונה חשובה מאין כמותה. בשנים האחרונות עלתה המודעות לריקוד חתן כלה בעקבות חשיפה רבה ברשת האינטרנט לסרטונים שמגיעים מחו"ל, זוהי אחת האטרקציות המעניינות והמהנות ביותר, ריקוד חתונה מקורי ומקצועי מהווה את אחד מפסגות החתונה ומהווה חיבור חזק בין בני הזוג הנישאים. צריך לשים לב שבוחרים כוריאוגרף מקצועי שמבין את צרכי ומגבלות הזוג ומתאים להם ריקוד חתונה מתאים.

אטרקציות חתונות

אטרקציות בר מצווה איכותיות

תהיו ייחודיים ואל תוותרו על בר מצווה מקורית, יש לנו המון אטרקציות ורעיונות שמתאימים לבר מצווה, כנסו לראות....

צלצלו להזמנת אטרקציות לבר מצווה

ניסיון מקצועי של מעל לעשור בהופעות לאירועי בר מצווה

bottom of page