top of page

הפעלות לפורים לילדים

מופעים לפורים בכל הערים

אין ספק כי חג הפורים נחשב לאחד החגים המשמעותיים ביותר עבור ילדים והורים כאחד. אחרי הכל, מדובר בחג אשר במסגרתו הילדים זוכים פעם בשנה להגיע מחופשים וליהנות מאווירה שונה ושמחה עד מאד, וכמוהם גם המורים, ההורים וכל המבוגרים שחפצים בכך. חג פורים הוא חג שמוקדש כולו לזכות להשתחרר מכל מה שאנחנו מכירים ולפסוע אל תוך חלום שבו כל דבר אפשרי. בין התחפושות לתפאורות הענק, האטרקציות וההפעלות השונות- מסיבות הפורים באשר הן, ובפרט פעילות הורים וילדים לפורים היא תמיד המדליקה ביותר שיש.

 

הפעלה לילדים לפורים מתקיימת בערים השונות וכאשר רוצים לשדרג את החגיגה ולהפוך אותה לבלתי נשכחת, הרי יש צורך לבחור את החברה המתמחה בתחום- חברה אשר מפיקה אירועים משמעותיים לחג הפורים. בעזרת חברה שמומחית בהפקת פעילות לפורים לילדי הגן ניתן לארגן בקלות ובהצלחה יתרה אירוע בכל סדר גודל ובניהול מירבי של משאבים. חברת הפקות מקצועית תאפשר לייצר גם את הערך המוסף הכה נחוץ בעיקר כאשר מדובר על פעילויות לילדים.

 

פעילות לפורים לילדי גן היא הזדמנות לשלב חגיגה עם ערך מוסף וממש לא חייבים להיצמד לתוכנית הסטנדרטית.

​הפעלות לילדים לפורים תוך דגש על הפקה איכותית

​​בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט מופעי פורים ברחוב אשר כוללים בין היתר תחפושות מושקעות תוך דגש על כוריאוגרפיה במטרה להעניק להורים ולילדים שלהם אפשרות ליהנות מהחג ברמה הגבוהה ביותר.

חברת הפקה איכותית אשר מציעה הפעלות לפורים לילדים  שמה את הדגש על  שמחה וכיף תוך הענקת ערך מוסף אשר יכלול פעילות אומנותית מושקעת אשר תעניק לסובבים אושר ושמחה. בין אם אתם מתכננים מסיבת ענק שמיועד לכל הגילאים ובין אם אתם שואפים להפיק משהו ספציפי כמו הפעלות לפורים לגיל הרך לדוגמה, או הפעלה לפורים לגן חברת הפקות מקצועית תבטיח תוצאה יוצאת מן הכלל.

 

חשיבות התאמת הפעילות לחג הפורים

במסגרת הפעלות לפורים לגני ילדים יש חשיבות רבה להתאים את הפעילות לקהל הילדים תוך דגש על פעילות אשר הילדים בגיל הגן יתחברו אליה. ילדים בגילאי גן קטנים ויש להניח שלא יתחברו לכל פעילות ולכן בעת תכנון הפעלה לפורים לילדים יש  להביא בחשבון את נושא הגיל על מנת להתאים עבורם פעילות אשר ייהנו ממנה. הפעלות לפורים בגן חובה תהיינה שונות מאלה של בית הספר היסודי ושונות בהחלט מאלו לגיל הרך. גיוון מותאם ועשיר יבטיח התאמה מדויקת בין אופי ההפעלה למאפייני הקהל שלה.

​הפעלות לפורים לילדים ברמה הגבוהה ביותר

הפעלות לפורים לילדים מחויבות להיות מושקעות ברמה הגבוהה ביותר, כאלו אשר מעניקות לילדים עניין רב ותוכן משמעותי. בנוסף לחשיבות הבידורית שלהן, הפעלות לילדים צריכות להיות גם בעלות ערך מוסף התפתחותי ולו במידת מה.

 

ההמלצה  היא לשכור את השירות של חברת הפקות בעלת ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתה לספק את ההפעלות ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לקהל היעד. חברת הפקות מיומנת תוכל לאפיין את צורכי האירוע, הקלה ולהתאים את מעטפת ההפקה לתקציב המוגדר. שירותיה של חברת הפקות יחסכו זמן וכסף רב ורמת הביצוע לצד רמת התוכן יהיו מובטחים על רקע הניסיון והמיומנות של חברה שמתמחה בתחום.

 

במסגרת השירותים אותם אנחנו מספקים, ניתנת אפשרות ליהנות ממגוון הפעלות מבית אמנויות לתרבות.

מה למשל? ניתן לשלב , הרקדות קהל המוניות "פלאש מוב" בקונספט פורים שזה שלאגר, מופעי ראפ בשילוב הקהל וברייקדאנס מדליק עם שירי החג, קיר גרפיטי אינטראקטיבי דרך הצגות ופסלים חיים, פארקור, ביטבוקס, כל אלו יגרמו לילדים הנאה מלאה. במסגרת המופעים והפעילות הדמויות יכולות לבצע מגוון רחב של אלמנטים כמו למשל אינטראקציה מצחיקה עם הקהל.

 

את תוכן ההפקה נתאים לצרכי האירוע תוך התחשבות במרחב, בגילאים, בתקציב ובכל ההיבטים הרלוונטיים כדי לאפשר את החוויה האולטימטיבית.

 

לא רק בגן הילדים

את האירוע ניתן להפיק כמובן בכל אתר בו תחשקו, ובעוד שאירועים רבים לילדים מופקים בגן עצמו במקרים רבים אחרים אתר האירוע יכול להיות האוויר הפתוח כמו בפארק או אפילו ברחוב. כמובן שכל ההפקה תתוכנן בהתאם ותאפשר להנות מחוויה מלאה ומאורגנת.

הפעלות פורים לילדים הגעתם אל הכתובת הנכונה ביותר

רוצים לערוך הפעלות פורים לילדים ברמה אחרת שטרם הכרתם? אם כך,  הגעתם למקום הנכון בהחלט. בית אמנויות תרבות רחוב זאת הכתובת המתאימה ביותר עבורכם להפקת אירוע חד פעמי שייזכר לזמן רב ויעניק חוויה חושית, מפעימה ויוצאת דופן.

 

בית אומנויות תרבות רחוב היא חברת הפקות בעלת ניסיון רב שנים בתחום ומתמחה בהפקות מקור ייחודיות ואינטראקטיביות שמערבות את הקהל ומאפשרות להיחשף לתכנים מעוררי השראה.

בית אומנויות תרבות רחוב מספקת לקהל הלקוחות הפעלות ואטרקציות ייחודיות לחג המתאימות לפורים בפרט, אך לא רק ומותאמות לכל קשת הגילאים- מקטנים ועד גדולים.

 

 לקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5499755 או לחצו כאן לקבלת מידע נוסף.

bottom of page