top of page

סדנת גרפיטי

 

סדנת גרפיטי - תל אביב

תל אביב היא עיר משופעת בגרפיטי ובמיצגים של אומנות רחוב. אם הסיבוב בעיר עשה לכם חשק לדעת איך עושים גרפיטי, יכול להיות שהגעתם למקום הנכון. באתר שלנו תוכלו להזמין סדנת גרפיטי חינוכית המיועדת במיוחד לילדים, נוער ולצוותים חינוכיים. הסדנא מועברת על ידי אמנים מנוסים ומקנה כלים מעשיים בהם ניתן להשתמש בעתיד. נשמע לכם מעניין? כל הפרטים, בשורות הבאות.

 

מהי סדנא?

ראשית, לפני שנצלול לפרטי סדנת הגרפיטי שלנו, יש להבין מהי בכלל סדנא ומה היא נותנת לנו. סדנא היא למעשה מפגש בודד של כמה שעות, או סדרת מפגשים, אשר במהלכם מועבר תוכן הנוגע לתחום מסוים, על ידי איש מקצוע מיומן המכיר את רזי הנושא. ישנם סוגים רבים של סדנאות אשר עוסקות במגוון נושאים רחב, אך תפקידם העיקרי של מרבית הסדנאות הוא לספק העשרה, ידע חדש, כישורים מעניינים וערכים נוספים חשובים.

 

מאפיינים של סדנה מוצלחת

בשל ריבוי הסדנאות הקיימות בשוק, ישנו קושי להגדיר שורה של מאפיינים אחידים כלליים. אך בכל זאת ניתן להצביע על מספר פרמטרים משותפים אשר עשויים לאפיין סדנה מוצלחת:

- אנשי מקצוע – סדנה אשר מועברת על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה היא סדנה אשר ככל הנראה תהיה טובה ואיכותית יותר. ככל שהמדריך יהיה יותר מקצועי בתחום אותו הוא אמור להעביר, כך הסדנא תהה מעמיקה ויסודית יותר.

- חוויה חיובית – סדנה אשר תותיר חוויה חיובית היא סדנה אשר יהיה יותר קל לקלוט את המסר שלה ולצרוב אותו בצורה עמוקה יותר בזיכרון

- תוכן איכותי – תוכן איכותי ומקורי הוא הבסיס לסדנא טובה ומעשירה.

- מתן ערך מוסף – ערך מוסף הוא פרמטר חמקמק, אך חשוב ביותר. קשה להגדיר אותו והוא עשוי להגיע במגוון דרכים וצורות, אך בכל אופן מומלץ שמערכי הסדנא יכללו ערכים חשובים, חינוכיים, מעשירים וכדומה.

 

SAP – סדנת הגרפיטי שלנו

סדנת הגרפיטי היא אחת מגולות הכותרת של SAP. הסדנא מציע מפגש קרוב, מרתק ומרגש עם עולם הגרפיטי המרהיב. היא מועברת על ידי אמני גרפיטי מנוסים שעבורם אומנות הגרפיטי הפכה ממזמן לדרך חיים. תוכן הסדנה מגוון וגמיש, אך באופן כללי הוא כולל הכרה מעמיקה של עולם הגרפיטי, לימוד וניסיון של טכניקות עבודה שימושיות והתנסות בעבודה עם קנקני ספרי – ממש כמו המקצוענים!

 

הגרפיטי הוא תחום אשר בבסיסו עומד העיסוק במילים, צורות וצבעים, לכן פיתחנו סדנא המאפשרת לשלב בצורה אומנותית ומיוחדת משפטים חינוכיים או ערכיים, כמעט בכל נושא אותו תבחרו; כבוד הדדי, סבלנות לזולת, מודעות למניעת אלימות, מניעה של צריכת אלכוהול, מניעת צריכת סמים, צרכנות נבונה, איכות הסביבה ועוד. אנו מאמינים כי השידוך בין אומנויות הרחוב השונות לערכים חינוכיים היא טבעית ומצליחה להביא לידי ביטוי את היופי שבאומנות הרחוב המחתרתית.

 

סדנאות גרפיטי – למי זה מתאים?

הסדנאות שלנו פותחו בסיועה צמוד של אמנים ושל אנשי חינוך מובילים, התכנים שלנו מתאימים במיוחד לילדים ונוער. בנוסף, ניתן להזמין סדנא המתאימה במיוחד לאנשי הצוות, בתור יום העשרה או כחלק מיום כיף מחלקתי. באופן כללי, הסדנא מתאימה בעיקר לקבוצות, בתי ספר, בתי חינוך בלתי פורמאלית ואף לאירועים משפחתיים מאחדים.

 

SAP – סדנת גרפיטי בתל אביב

אנו מזמינים אתכם לקבל טעימה ממכרת מעולם שכולו צבעים, צורות, מחשבה עמוקה ויצירה מאחדת. הצוותים שלנו מורכבים מאמני גרפיטי מנוסים אשר מחכים רק לכם, אנו מגיעים לכל רחבי תל אביב וגוש דן, עם כל הציוד הנדרש ועם הרבה אנרגיות טובות. ליצירת קשר, קבלת פרטים נוספים וביצוע של הזמנות טלפוניות – חייגו: 03-5499755.

לקריאה נוספת על האטרקציות והאפשרויות השונות שאנחנו מציעים ללקוחותינו אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בגלישה באתר בלחיצה כאן.

bottom of page