top of page

סדנת גרפיטי

 

סדנת גרפיטי לילדים ונוער

מחפשים סדנת גרפיטי? יכול מאוד להיות שאחרי שתקראו את המאמר הזה אתם תוכלו להפסיק לחפש. באתר שלנו תוכלו להזמין סדנת גרפיטי חינוכית וחווייתית לילדים, נוער ולצוותים חינוכיים. הסדנאות מועברות על ידי אמנים, כוללת תכנים מעשיים ולימודיים ומספקות הצצה מרהיבה לעולם אומנות הרחוב המחתרתית. נשמע מעניין? כל הפרטים, במאמר הבא.

 

מהי סדנא?

סדנא היא למעשה מפגש קבוצתי, או סדרת מפגשים, המועברת על ידי מדריך המוסמך להעביר אותה. הסדנא מאופיינת בסשן של מספר שעות בודדות כאשר במהלכן מועברים תכנים המתקשרים לנושא המרכזי של הסדנא. ישנו מגוון יחסית רחב של סדנאות אשר עוסקות במגוון נושאים שונים, ישנן סדנאות מקצועיות, סדנאות חינוך, סדנאות העשרה ועוד. סדנת הגרפיטי היא סדנא הנכנסת תחת הקטגוריה של סדנא חינוכית, לכן היא מתאימה במיוחד לילדים צעירים ולבני נוער.

 

מאפיינים של סדנא טובה

אנו מאמינים, כי על מנת שנוכל להכריז על סדנא, כסדנא טובה, עליה לכלול מספר פרמטרים ורכיבים חשובים:

- מועברת על ידי אנשי מקצוע – כאמור, ישנן סדנאות במגוון רחב של תחומים ונושאים. על מדריך הסדנא להיות בקיא בתחום בו תעסוק הסדנא. ככל שרמת המקצוענות של המדריך תהה טובה יותר, כך הוא יוכל להעביר את הסדנא בצורה טובה יותר, לספק ידע מקצועי מבוסס יותר ולהעביר מתחושת התשוקה שלו לתחום.

- חווייתית – בסופו של דבר, העיסוק בסדנאות הוא עיסוק ביצירת חוויות. ככל שהסדנא תצליח ליצור חוויה חיובית יותר, כך ניתן יהיה לצרוב את ערכיה בצורה עמוקה יותר וליצור בסיס רחב עליו ניתן יהיה לצקת את עקרונות הסדנא.

- ערך מוסף – מבחינתנו הערך המוסף הוא כנראה הפרמטר החשוב מכולם. סדנא חייבת להקנות ערך מוסך, כלים פרקטיים והעשרת יידע. שילוב הדברים הללו הופכים סדנא לבלתי נשכחת.

- מאפיינים נוספים – בשל ריבוי הסדנאות וריבוי התחומים בהם סדנא יכולה לעסוק, אי אפשר לכלול את כל הפרמטרים אשר מאפיינים את כלל הסדנאות הטובות. באופן כללי חשוב לזכור כי בהתאם לתחום בו תעסוק הסדנא ישנם פרמטים שונים אותם יש לקחת בחשבון.

 

סדנת הגרפיטי של SAP

ועכשיו, אפשר לגשת לעיקר, ולספר לכם על סדנת גרפיטי לנוער ולילדים שלנו. הסדנא מציע מפגש קרוב ומרתק עם תחום אמנות הרחוב הצבעוני והמרגש הזה, היא מועברת על ידי אמני גרפיטי מנוסים, עבורם האמנות הזו היא דרך חיים של ממש. בעזרת הסדנא ניתן להכיר את עולם הגרפיטי, ללמוד טכניקות עבודה שימושיות ולהבין כיצד להשתמש בקנקני ספריי ממש כמו מקצוענים. בסדנא לקחנו את העיסוק המרכזי של עולם הגרפיטי, מילים, והעברנו אותו התאמה לעולם החינוך והערכים. בצורה זו ניתן לשלב במערך הסדנא משפטים חינוכיים\ ערכיים הנוגעים בכל נושא בו תבחרו; כבוד הדדי, סובלנות, מניעת אלימות, מניעת שתיית אלכוהול, מניעת שימוש בסמים, צרכנות נבונה, כבוד לסביבה ועוד.

 

מי אנחנו בכלל?

הסיפור שלנו מתחיל אי שם באזור שנת 2006, כאשר החלטנו להקים את SAP – הבית לאומנויות תרבות רחוב. המטרה שלנו הייתה להוות קורת גג אחת בעבור כל הז'אנרים השונים של תרבות הרחוב. במשך השנים יצרנו מופעים מושקעים וצבעוניים אשר הביאו לידי ביטוי את מלוא קשת היכולות של אמני הרחוב שלנו. את כל הניסיון והידע שצברנו, רתמנו על מנת ליצור סדרה של סדנאות חינוכיות אשר תפקידן להעניק טעימה והצצה לעולם התוכן המרתק של אומנויות המחתרת. בין יתר הסדנאות שלנו תוכלו למצוא:

- סדנאות ברייקדאנס

- סדנת היפ-הופ

- סדנת ראפ

- סדנת תקלוט

- סדנאות אמנות

- ועוד

 

מתלבטים איזו סדנה להזמין?

צרו איתנו קשר!

אנו עומדים לרשותכם בכל עת ונשמח לסייע בפתרון כל שאלה או התלבטות אשר עשויות לצוץ. ליצירת קשר – חייגו: 03-5499755.

לקריאה נוספת על האטרקציות והאפשרויות השונות שאנחנו מציעים ללקוחותינו אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בגלישה באתר בלחיצה כאן.

bottom of page