top of page

מסיבת פורים לעובדים

רוצים להיות מקוריים? רעיונות מיוחדים לפעילויות מסיבת פורים לעובדים

מסיבות פורים לעובדים הן אירוע שלרוב נוטה להיראות אותו דבר. כמה פינות איפור ושולחנות כיבוד, או ניסיון כושל למסיבת תחפושות, כאשר בפועל כולם מגיעים בבגדים הרגילים שלהם או עם איזו קשת צבעונית לכל היותר.
ברוב המקרים, האירועים הללו לא מצליחים להמריא, לסחוף את העובדים לחוויה מהנה ולהשאיר עליהם חותם ייחודי.
אם אתם נמצאים בצוות מתכנן של מסיבת הפורים בחברה שלכם, אבל אתם לא רוצים לעשות את אותו דבר כמו שעשו בשנה שלפניכם, ובעצם בכל השנים שלפנייה, הגעתם למקום הנכון.

 

פעילות פורים לעובדים – איך מתחילים?

הבעיה שעומדת בפני רוב מתכנני האירועים הללו, היא שקשה להמציא את הגלגל מחדש לבד. לא לכולם יש תמיד רעיון מהפכני ומחדש, ולכן ברוב המקרים הרצון הטוב לחידוש ומקוריות נגמר בעוד מסיבה שדומה לכל קודמותיה.
אם אתם נחושים לעשות זאת השנה אחרת, ריכזנו עבורכם מספר רעיונות מקוריים ומיוחדים, שישוו לאירוע שלכם ייחודיות ויהפכו אותו מסתם מסיבת פורים לעובדים, למסיבה בלתי נשכחת.

רקדני היפ-הופ

אחת הבעיות המרכזיות במסיבות פורים לעובדי חברה, היא חוסר הזרימה של העובדים. היא נוצרת בעקבות כך שהם אינם רגילים להיות אחד במחיצת השני בסביבה של כיף ויצירת חוויות, ומכירים את הקולגות שלהם רק בסביבת עבודה רצינית ומוכוונת. לכן, על מנת לאפשר לעובדים לצאת, אפילו אם זה רק לערב אחד, מהרצינות במקום העבודה, וליהנות באמת עם עמיתיהם, יש צורך בגורם חיצוני שיכניס אותם לאווירה הפורימית.
אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות רקדנים, שיסתובבו בין העובדים או יופיעו על במות קטנות מסביב לאזור המסיבה. כך, תיווצר אווירה מהנה ומקפיצה של ריקודים, שלתוכה לעובדים יהיה קל יותר להשתלב. לאט לאט, תראו כי כל העובדים שלכם משתחררים ומתחילים ליהנות מהמסיבה.

דמויות שטח/ מיצגי שטח

ענף זה הינו פחות מוכר, אך הוא מתאים מאוד לפורים, ובמיוחד לצורך רעיונות למסיבת פורים לעובדים.
הרעיון הוא פשוט- הצבה של דמויות בעלות אופי או לבוש מוחצן, המגולמות על ידי שחקנים או רקדנים מקצועיים, ברחבי האירוע בין המוזמנים. הדמויות יכולות לבצע מגוון רחב של תפקידים כמו ריקוד, הפעלה מסוימת, או סתם אינטרקציה עם העובדים וחלוקה של ממתקים או מזכרות קטנות.
גם כאן, מדובר ביצרני אווירה חיצוניים, שיאפשרו לעובדים להקליל את עצמם ולהתמסר למסיבה ולאירוע.
ישנן אינספור דוגמאות לדמויות שטח, ביניהן מיצגי אורות מיוחדים, דמויות המחופשות על פי בקשתכם לסלבריטאים או כל דמות פיקטיבית אחרת, רקדנים, ציורי גוף ופנים, ועוד.
דמויות השטח יכולות אף להפעיל תחנות של פעילויות לפורים לעובדים, כך שתוכלו לקבל מכך גם אווירה טובה, וגם את הפעילויות עצמן.

להטוטנות

להטוטנות, או ג'אגלינג, הינה אופציה נוספת שיכולה להשרות אווירה פורימית, חגיגית ומיוחדת.
מופע ג'אגלינג הוא מופע קרקס, ויכול לכלול מספר פעלולים רחב, הרבה מעבר לזריקת הכדורים המעגלית שעולה לכולנו בראש כשאנו חושבים על ג'אגלינג.
בנוסף, מופעים כאלו בדרך כלל כוללים הפעלה של הקהל. זה מאפשר דבר שונה מהפעילויות שהבאנו עד עכשיו, מכיוון שמדובר במופע צפייה במתרחש על הבמה, המשולב עם אינטרקטיביות עם הקהל, לעומת מיצגים או רקדנים המשולבים בין העובדים ולא מהווים מופע מרכזי ותחום בזמן.
מופע כזה, מאפשר הכנסה מרוכזת של העובדים לאווירה, באמצעות מופע ייחודי ומקפיץ.

אמני ביט בוקס

ביט בוקס הינה אמנות הכוללת הפקה של צלילים בקצב מסוים ומקפיץ. אמנים כאלו יכולים לספק הופעה, סדנה, או שילוב של שתיהן. בכך, הם מהווים אופציה אולטימטיבית של הפעלה לפורים לעובדים, שמאפשרת שבירה של הקרח. הקצב יוצר אווירה כיפית, נעימה ומקפיצה, כך שכל העובדים יוכלו להשתחרר, לשיר, לרקוד וליהנות.

בית אמנויות תרבות רחוב

בית אמנויות תרבות רחוב, street art production, הינה חברה המתמחה בהפעלות ואירועים ייחודיים. החברה הוקמה בשנת 2006, מתוך רצון לאגד תחת קורת גג אחת אמנים רבים העוסקים באמנות רחוב, על כל הז'אנרים השונים בתוכה.
החברה מתמחה בהופעות עוצרות נשימה בתחומים שהזכרנו כמו ביט בוקס, ג'אגלינג וריקוד, ובעוד אינספור תחומים נוספים כמו פארקור, קפוארה, תקליטנות, סקייטבורד, ועוד.
אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח, לחצו כאן וצרו איתנו קשר.

bottom of page