מופעי חנוכה לילדים בחיפה

שלל הופעות חנוכה בחיפה

 

לאורך ימי החנוכה מתקיימים בחיפה אירועים מגוונים, אשר לא פעם משלבים את אווירת החג היהודי ביחד עם כריסמס הנוצרי. בימים אלו העיר לובשת אור וצבע והתושבים יוצאים למגוון אירועים, הופעות ופעילויות שמארגנת העירייה ומארגנים וועדים ומוסדות אזוריים ושכונתיים. אם גם אתם מעוניינים לארגן הופעות חנוכה בחיפה ורוצים לתת להן נופך ייחודי ושונה, שעדיין מתכתב ומעביר את רוח החג, כדאי שתכירו את המופעים והפעילויות שמציע בית תרבות אומנויות רחוב.

 

תופרים מופע במיוחד עבורכם

 

אנו מקיימים פעילויות חנוכה בחיפה ומופעים מזה שנים ויש לנו היצע גדול ונרחב המתאים לכל הגילאים. כאשר תפנו אלינו נשמח לספר על שלל האפשרויות הקיימות, וגם להציע מניסיוננו על מנת לתפור מופע המתאים במיוחד עבורכם. כך למשל, יש לנו מופעים מוכנים ברוח חנוכה כפי שנפרט בהמשך, ולצידם פעילויות ואטרקציות בז'אנרים וסגנונות שונים החל ברקדנים ועד למופעי פעלולים על אופניים ורולרבליידס. למעשה, ביכולתנו להרים אירוע חנוכה בחיפה מאלף ועד תו, עם פסטיבל המבוסס על תרבות אומנויות הרחוב שאליהם מחוברים כיום ילדים ובני נוער רבים.

 

בין היתר, בבחירת המופע נבחן היכן הוא עתיד להתקיים. למשל, בחנוכה עקב מזג האוויר שעשוי להיות קר וגשום אנו מקיימים מופעים בקניונים, בבתי ספר, במתנסים, במועדונים ובמרחבים סגורים ומקורים נוספים. יחד עם זאת, במידה ומזג האוויר מאפשר זאת אנו יכולים לקיים מופע בכל מקום פתוח כגון פארק ציבורי. בנוף, ניקח בחשבון את הרכב המשתתפים, שיכול להיות מורכב למשל מילדים בגילאי הגן, מילדי היסודי או מנערי ונערות העל יסודי, וכמובן גם מבוגרים עד לסבים וסבתות. גם נביא בחשבון את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, את לוחות הזמנים, את המסרים והערכים שאתם מעוניינים להעביר וכל פרט נוסף שיתרום לאירוע, הופעה או פעילויות לשביעות רצונכם המלאה.

 

אילו פעילויות ומופעים אנו מציעים לחנוכה

 

כאמור, אנו מציעים שלל מופעי חנוכה לילדים בחיפה ולצידם המון פעילויות מדליקות. לדוגמא, אם אתם רוצים לעשות בחיפה חנוכה מלהיב ושמח במיוחד, אולי תתעניינו במתחם החם שלנו. מדובר במתחם תוסס ופעיל לאירועים עם מנחה ותקליטן שיודעים להלהיב את הקהל, וכמובן עם אומני תרבות הרחוב שלנו שיוצרים יחדיו מסיבת רחוב שמחה וגדולה בשילוב המשתתפים. כמו כן, אפשר לבחור בפעילות של יצירת קיר גרפיטי ענק לחג החנוכה ביחד עם דוכן חולצות. מדובר בקיר גרפיטי מרהיב שעליו יתנוסס ציור שאתם תבחרו את תכנים, בין אם מדובר בציור ברוח החג כמו מנורת שבעת הקנים, ובין אם נושא הקשור לחיפה, למוסד החינוכי או לשכונה בה אתם מתגוררים. חלק מהקיר יהיה מוקדש לצביעה של המשתתפים באירוע, והוא יוצר אינטראקציות יצירתיות ומלהיבות של הקהל. לכך מצטרף כאמור דוכן חולצות שאותן אנו צובעים עבור המשתתפים בטכניקת אייר בראש.

 

וכאמור, אנו יכולים להציע המון הופעות חנוכה בחיפה, שאותן מבצעים הרכבי הבית והאומנים שלנו. לדוגמא, אנו מקיימים מופע "חג חנוכה מודרני" המציג את מלחמת המכבים ביוונים באופן המדבר אל ליבם של ילדים ובני נוער, ומשלב רקדני ברייקדאנס, אומני ראפ וביט בוקס. בנוסף, הרכב אריות ציון שלנו מעלה מופע ייחודי לחג החנוכה המתאים לכל המשפחה, מלמד על החג באופן מקורי וחדש, ומשלב ריקודים ומוזיקה טובה.

 

לפרטים נוספים והזמנת מופעים לחנוכה

 

רוצים עוד פרטים על הופעות או פעילויות חנוכה בחיפה? מעוניינים שניצור ביחד אתכם אירוע מושלם? אם כן, פנו אלינו כעת בטלפון 03-5499755 ונשמח לעזור בכל שאלה ועניין.