top of page

מופעי חנוכה לילדים בחיפה

שלל הופעות חנוכה בחיפה

לאורך ימי חג החנוכה חיפה הופכת לאחת מהערים הכי מיוחדת בעולם כולו, וזאת כמובן בזכות הדמוגרפיה. מדי שנה מתקיימים בחיפה אירועים מגוונים, תוססים ומרהיבים ביופיים, אשר לא פעם משלבים את אווירת החג היהודי ביחד עם כריסמס הנוצרי, בכך יוצרים מארג ייחודי ששוזר בתוכו את כל היופי מכאן ומכאן.

 

בימים אלו העיר לובשת אור וצבע והתושבים יוצאים למגוון אירועים, הופעות ופעילויות שמארגנת העירייה ומארגנים וועדים ומוסדות אזוריים ושכונתיים. הרחבות מלאים בהתארגנויות וכך גם הרחובות השונים- אווירת החג אינה נבצרת משום פינה.

 

לצד האירועים הציבוריים השונים, אנשים רבים בוחרים לארגן אירועי חנוכה בחיפה ומסיבות סגורות בהרכבים שונים, בין אם במסגרת העבודה, המשפחה, החברים ו/או פעילות לילדים בחנוכה בחיפה כך שלא רק הגדולים נהנים. על מנת להבטיח את הצלחת האירוע, רוב האנשים מעדיפים לשכור חברת הפקות מקצועית לפרויקט. כך שהצלחתו תהיה מובטחת, וגם רמת המאמץ האישי שתידרש תהיה מינימלית, אם בכלל.

 

אם גם אתם מעוניינים לארגן הופעות חנוכה בחיפה ורוצים לתת להן נופך ייחודי ושונה, שעדיין מתכתב ומעביר את רוח החג ובמקביל מאפשר לחוות גם חוויה שהיא קצת אחרת, כדאי שתכירו את המופעים והפעילויות שמציע בית תרבות אומנויות רחוב.

תופרים מופע במיוחד עבורכם

בית תרבות אומנויות רחוב היא חברת הפקות ותיקה, מנוסה ומבוססת בישראל, אשר לצד שירותי ההפקה מספקת תכנים ייחודיים ולא שגרתיים. בין אם אלו אטרקציות בחיפה בחנוכה או הצגות ילדים חנוכה בחיפה הרפרטואר עשיר באמת.

 

אנו מקיימים פעילויות חנוכה בחיפה ומופעים מזה שנים ויש לנו היצע גדול ונרחב המתאים לכל הגילאים. כאשר תפנו אלינו נשמח לספר על שלל האפשרויות הקיימות, וגם להציע מניסיוננו על מנת לתפור מופע המתאים במיוחד עבורכם. כך למשל, יש לנו מופעים מוכנים ברוח חנוכה כפי שנפרט בהמשך, ולצידם פעילויות ואטרקציות בז'אנרים וסגנונות שונים החל ברקדנים ועד למופעי פעלולים על אופניים ורולרבליידס. למעשה, ביכולתנו להרים אירוע חנוכה בחיפה מאלף ועד תו, עם פסטיבל המבוסס על תרבות אומנויות הרחוב שאליהם מחוברים כיום ילדים ובני נוער רבים.

 

 

בין היתר, בבחירת המופע נבחן היכן הוא עתיד להתקיים. למשל, בחנוכה עקב מזג האוויר שעשוי להיות קר וגשום אנו מקיימים מופעים בקניונים, בבתי ספר, במתנסים, במועדונים ובמרחבים סגורים ומקורים נוספים. יחד עם זאת, במידה ומזג האוויר מאפשר זאת אנו יכולים לקיים מופע בכל מקום פתוח כגון פארק ציבורי, מדרחוב או כיכר. בנוסף, ניקח בחשבון את הרכב המשתתפים שמוזמנים לאירוע, אשר יכול להיות מורכב למשל מילדים בגילאי הגן, מילדי היסודי או מנערי ונערות העל יסודי, וכמובן גם מבוגרים עד לסבים וסבתות. גם נביא בחשבון את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, את לוחות הזמנים, את המסרים והערכים שאתם מעוניינים להעביר וכל פרט נוסף שיתרום לאירוע, הופעה או פעילויות לשביעות רצונכם המלאה.

 

אילו פעילויות ומופעים אנו מציעים לחנוכה

כאמור, אנו מציעים שלל מופעי חנוכה לילדים בחיפה ולצידם המון פעילויות מדליקות. לדוגמא, אם אתם רוצים לעשות בחיפה חנוכה מלהיב ושמח במיוחד, אולי תתעניינו במתחם החם שלנו. מדובר במתחם תוסס ופעיל לאירועים עם מנחה ותקליטן שיודעים להלהיב את הקהל, וכמובן עם אומני תרבות הרחוב שלנו שיוצרים יחדיו מסיבת רחוב שמחה וגדולה בשילוב המשתתפים. כמו כן, אפשר לבחור בפעילות של יצירת קיר גרפיטי ענק לחג החנוכה ביחד עם דוכן חולצות. מדובר בקיר גרפיטי מרהיב שעליו יתנוסס ציור שאתם תבחרו את תכניו.

 

בין אם מדובר בציור ברוח החג כמו מנורת שבעת הקנים, ובין אם נושא הקשור לחיפה, למוסד החינוכי או לשכונה בה אתם מתגוררים. חלק מהקיר יהיה מוקדש לצביעה של המשתתפים באירוע, ובכך הוא יאפשר יצירה של אינטראקציות יצירתיות ומלהיבות של הקהל. לכך מצטרף כאמור דוכן חולצות שאותן אנו צובעים עבור המשתתפים בטכניקת אייר בראש המשאירות זיכרון שימושי ומיוחד מאירוע יוצא דופן.

כאמור, אנו יכולים להציע המון הופעות חנוכה בחיפה, שאותן מבצעים הרכבי הבית והאומנים שלנו. הצגות ילדים חנוכה חיפה יכולות להיות אטרקציה שלמה בפני עצמה

 

 לדוגמא, אנו מקיימים מופע "חג חנוכה מודרני" המציג את מלחמת המכבים ביוונים באופן המדבר אל ליבם של ילדים ובני נוער, ומשלב רקדני ברייקדאנס, אומני ראפ וביט בוקס. בנוסף, הרכב אריות ציון שלנו מעלה מופע ייחודי לחג החנוכה המתאים לכל המשפחה, מלמד על החג באופן מקורי וחדש, ומשלב ריקודים ומוזיקה טובה.

 

לפרטים נוספים והזמנת מופעים לחנוכה

רוצים לקבל פרטים נוספים על אטרקציות בחיפה חנוכה או הצגות חנוכה חיפה ועוד פרטים על הופעות או פעילויות חנוכה בחיפה? מעוניינים שניצור ביחד אתכם אירוע מושלם? אם כן, פנו אלינו כעת בטלפון 03-5499755 ונשמח לעזור בכל שאלה ועניין.

 

לקריאה נוספת על החברה, על השירותים שאותם אנחנו מספקים ועל אופי ההפקות שאותן אנחנו עורכים, לצד תמונות להשראה המשיכו בקריאה באתר בלחיצה כאן.

bottom of page