top of page

מופעי חנוכה בראשון לציוןהופעות חנוכה בראשון לציון

 

ימי החנוכה הם זמן לחגיגות הנערכות בחיק המשפחה, בבית הספר ובן, וגם באירועים של העיר והשכונה. כפי שאתם בוודאי יודעים חגיגות אלו נוטות לחזור על עצמן, ועם כל הכבוד אליהן, לפעמים יש רצון להביא מופעים ופעילויות שיותר מתאימים לאהבות ותחומי העניין של הדור הצעיר. לכן הופעות חנוכה בראשון לציון שאנו מפיקים זוכות לביקוש ופופולאריות, שכן תרבות אומנויות הרחוב היא בדיוק מה שהולך עכשיו אצל ילדים ובני נוער.

 

למה דווקא מופעי אומנות רחוב?

 

כבר יותר מ- 14 שנים שאנו מהווים בית חם לאומנים ולהרכבים מגוונים המבוססים על תרבות אומנויות הרחוב. לשמחתנו הרבה, עם השנים הפכו אומנויות ופעילויות אלו ליותר ויותר פופולאריות, ויש לכך סיבות טובות. ראשית, כאשר מדברים על אומנויות רחוב הכוונה היא לאומנויות המתפתחות ומבוצעות ברחובות או במתחמים ציבוריים, כאשר בהגדרתן הבסיסית היא נעשית ללא אישור מטעם הרשויות, אך כמובן שהמופעים שלנו אכן נערכים ברשות ובאישור. לדוגמא, על אומנויות הרחוב היותר נפוצות נמנות ציורי הגרפיטי שכבר הוציאו כמה וכמה אומנים מפורסמים, סגנונות ריקוד כמו ברייקדאנס וקפוארה, סגנונות מוזיקליים כמו היפ הופ וראפ, פעילויות הנחשבות לאקסטרים כמו אופני פעלולים, סקייטבורד ופארקור, וגם ביט בוקס, מיצגים, פסלים חיים ועוד.

 

לפיכך, אירוע חנוכה בראשון לציון יכול להיות מגוון מאוד, אבל יותר מכך – הוא מביא פעילויות חיים ודינאמיים היוצאים מהשגרה הרגילה. כידוע, ילדים ובני נוער רבים נדבקו כיום בחיידק אומנויות הרחוב, והן מהוות עבורם כלי להבעה עצמית, ליצירתיות, להתלהבות ולמפגשים מעניינים. אכן, ברשתות החברתיות עולים חדשות לבקרים תכנים של אומנויות רחוב וקשה למצוא ילד שלא נחשף אליהן. לכן המופעים שלנו מדברים בשפתם של הצעירים, מציגים את תכנים חנוכה באופן מלהיב המדבר אל ליבם, ומפגיש אותם באופן ישיר עם עולם מגוון ועשיר.

 

שורה ארוכה של הופעות ופעילויות

 

אם אתם מתעניינים בהצגות ילדים חנוכה בראשון לציון, כדאי שתדעו שיש לנו הרבה מאוד הופעות ברוח החג שמביאות את סיפוריו ואת תכניו. כמו כן, אנו מביאים חוויות ופעילויות אורבאניות מסוגים רבים, וביכולתנו גם להקים מתחם ייעודי לחנוכה שניתן לקיימו במקומות רבים. לדוגמא, ניתן לארגן מסיבת ריקודים עם אוזניות שבה רק המשתתפים שומעים את המוזיקה, ביחד עם רקדני "אריות ציון" שלנו המלהיבים את הרוקדים. אנו גם יודעים לארגן תחרויות ריקוד היפ הופ וברייקדאנס, ותחרויות פארקור ואופני רחוב המעבירות מסרים חינוכיים לבטיחות. בנוסף, אחת האטרקציות האהובות שלנו היא קיר גרפיטי המוקדש לחג החנוכה, שעליו מצויר ציור ענק ברוח החג שאת תכניו את בחרתם, וכן אזור על הקיר שבו יציירו המשתתפים כמיטב יכולתם ולפי דמיונם. אל הקיר מתווספת עמדת צביעת חולצות באייר בראש על ידי אומן רחוב, והתוצאות מרהיבות ומותירות מזכרת יפהפייה מהאירוע.

 

ולגבי הצגות חנוכה בראשון לציון, תוכלו לבחור למשל במופע "חג חנוכה מודרני" המתאים מאוד לבני נוער וילדים ומשלב שירי חנוכה, תנועה וריקוד, קצב תוסס והרבה יצירתיות וכיף עם אומני ראפ, ביט בוקס וברייקדאנס. כמו כן תוכלו להזמין מופע ייחודי לחנוכה עם הרכב אריות ציון שמתאים לכל הגילאים, כולל מבוגרים, המשלב שלל אומנויות רחוב, וגם תוכלו להזמין את המתחם החם שלנו לחג החנוכה עם אטרקציות, הפעלות, סדנאות והופעות.

 

לפרטים נוספים והזמנת מופעים לחנוכה

 

רוצים עוד פרטים על מופעי חנוכה בראשון לציון? מעוניינים שניצור ביחד אתכם אירוע מושלם? אם כן, פנו אלינו כעת בטלפון 03-5499755 ונשמח לעזור בכל שאלה ועניין.

bottom of page