הופעות פורים בראשון לציון

הופעות פורים – ראשון לציון 
פורים הגיע ואתם מחפשים הופעות ואטרקציות בראשון לציון? רוצים למצוא מופע שירתק גם את הילדים וגם אתכם? הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו את הרשימה המלאה של הופעות הפורים מבית היוצר של "בית אומנויות תרבות רחוב". הופעות צבעוניות, סוחפות ומלאות בקצב והנאה. 

חג שמח ומבדח 
חג הפורים הוא חג שמאופיין בצבעוניות רבה, אווירה שמחה והרבה חיוכים. המאפיינים הללו הפכו את חג הפורים לאחד החגים האהובים בלוח השנה היהודי ואת מסורת התחפושות לאחת המוכרות. מאפיין נוסף שמוסיף לפופולריות של חג הפורים הוא הסיפור המקראי המזוהה עימו, מגילת אסתר. שילוב הדברים הופך את חג הפורים לאחד החגים האידיאליים למציאת הופעות ואטרקציות מיוחדות לילדים, כל שנותר לכם הוא לבחור באטרקציה המועדפת עליכם וליהנות מזמן איכות עם כל המשפחה. 

הופעות פורים בראשון לציון 
ראשון לציון היא אחת הערים המרכזיות בישראל, בעלת היסטוריה מפוארת ותרומה רבה להוויה הישראלית. לכן, לכבוד הוא לנו להופיע בעיר ולשמח את ילדיה. בין היתר תוכלו לראות את הופעותינו ב: 


•    אירועים של העירייה 
•    הופעות באולמות ופארקים 
•    תיאום הופעה מראש – מתאים במיוחד לבתי ספר, מרכזי חינוך בלתי פורמאלי וכדומה.
לוח ההופעות משתנה תדיר, לכן מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט שלנו לגבי תאריך, שעות ומיקום ההופעה. 

אילו הופעות תוכלו לראות? 
את הקבוצה שלנו הקמנו בשנת 2006 במטרה לאגד את כל הז'אנרים השונים של אומנויות הרחוב ולקדם את תרבות האנדרגראונד בישראל. הופעת הפורים שלנו נוצרה במלאכת מחשבת ותוך יציקת כל הניסיון והידע שצברנו במשך השנים בהופעות מול קהל ידים ובני נוער מגוון. בין היתר תוכלו ליהנות מ: 


•    הופעות מיוחדות לפורים – הופעות המשלבות בין רקדני ברייקדאנס, אמני ראפ, היפ הופ וביטבוקס, המספרים את סיפור החג בצורה הומוריסטית, קצבית וסוחפת. 
•    הופעות אומנות רחוב – בנוסף למופע המיוחד לפורים, תוכלו ליהנות גם ממופעי תרבות ואומנות רחוב כמו: מופעי ברייקדאנס, מופעי גרפיטי, מופעי פעלולים, ביטבוקס, ראפ ועוד. 
•    סדנאות – מגוון סדנאות המועברות על ידי האמנים המובילים בארץ בתחומם 

בית אומנויות תרבות רחוב  
הצוותים שלנו מופעים ברחבי ישראל בהופעות ציבוריות, פרטיות ועסקיות. אנו ערוכים להגיע לכל נקודה בארץ עם כל הציוד הנדרש, האמנים המובילים ועם המון שמחה וצבע. לפרטים נוספים ותיאום מופע חייגו: 03-5499755. או צרו קשר באתר