הופעות יום העצמאות נתניה

הופעות יום העצמאות – נתניה 
נתניה, הידועה גם כעיר היהלומים היא אחד המוקדים הבולטים ביותר להופעות יום העצמאות. השילוב של אנשי העיר התוססים והופעות איכות הופכים את יום העצמאות בעיר נתניה לאירוע שלא מומלץ לפספס. היכן תמצאו את הופעות יום העצמאות הטובות ביותר בנתניה? התשובה במאמר הבא. 

נתניה – עיר חוף ציורית 
אין ויכוח כי נתניה היא אחת הערים היפות בישראל. העיר שכונת בסמוך לחוף הים התיכון ומאופיינת בנוף ציורי של עיר פריפריאלית בישראל. אנשי העיר לוקחים את יום יום העצמאות ברצינות רבה, ואכן היא נחשבת למוקד בולט ומבטיח של הופעות איכות ואטרקציות רבות לילדים ונוער. בין היתר תוכלו למצוא:


•    הופעות בערב יום העצמאותבמות ענק במספק מוקדים במימון העירייה ובהשתתפות הזמרים המובילים בארץ, ההופעות מלוות בחגיגה שמחה ובהרבה צבע. 
    אטרקציות לילדים ביום שאחרי – הילדים מהם נבצר לצאת לחגיגות בערב יום העצמאות לא נותרים מקופחים. ביום העצמאות עצמו ניתן למצוא מספר רב של מוקדים עם הופעות לילדים והפעלות שונות. 
•    חגיגות נוספותבנוסף להופעות ולאטרקציות ניתן למצוא מוקדי בילוי נוספים עבור הילדים. מומלץ להתעדכן באתר העירייה או בדפי הפייסבוק השונים בסמוך למועד יום העצמאות. 

SAP – בית אומנויות תרבות רחוב 
גם הקבוצה שלנו לוקחת חלק בחגיגות יום העצמאות ברחבי העיר נתניה, ובין היתר תוכלו לתאם: 


•    הופעות מיוחדות הופעות מיוחדות ליום העצמאות המשלבות בין רקדני ברייקדאנס, אמני ראפ, היפ-הופ, ביטבוקס והרבה קצב, ריקודים ושמח לילדים.
•    מתחמי פעילות מתחמי ענק הכוללים אמני רחוב מובילים, דוכנים וסדנאות. הרבה שמחה בחגיגה המותאמת לכל המשפחה. 
•    אטרקציות נוספות אנו מומחים ביצירת אטרקציות מגוונות ומיוחדות תוך שילוב התוכן הכי יצירתי והכי איכותי שיש, אתם מוזמנים להתרשם מרשימת האטרקציות המלאה שלנו כפי שהיא מופיעה באתר האינטרנט. 

צרו קשר
אנו גאים להיות הקבוצה במובילה בישראל המקבצת תחת קורת גג אחת את כל הז'אנרים השונים של אומנויות הרחוב והאנדרגראונד. במרוצת השנים הופענו מול מאות אלפי ילדים, בני נוער ומבוגרים, נשמח להופיע גם מולכם. לפרטים נוספים או לתיאום של מופעים, סדנות ושלל אטרקציות, חייגו: 03-5499755. או צרו קשר באתר