top of page

הופעות יום העצמאות בירושלים

 

הופעות יום העצמאות בירושלים 
בהיותה הבירה הלאומית וההיסטורית של ישראל, ירושלים היא ללא ספק המוקד החם ביותר של חגיגות העצמאות אותה היא מייצגת. מאחר והיא עיר הבירה של ישראל, חגיגות יום העצמאות בעיר הן תמיד מיוחדות, מרהיבות, גדולות, מפוארות. בדרך כלל הן גן החגיגות המושקעות ביותר במדינה, ובצדק.

 

בין היתר, ישנם בירושלים במהלך יום העצמאות שלל מופעים, הפעלות ואטרקציות אליהם ניתן ללכת גם בערב יום העצמאות וגם ביום העצמאות עצמו, אירועים שמתאימים למבוגרים, וכאלה שמתאימים לבני נוער ולילדים כך שיש שפע מכל טוב עבור כל אחד ויום העצמאות הוא בדיוק ההזדמנות להנות מכך. היכן תמצאו אטרקציות ליום העצמאות בירושלים ובפרט את אלו השוות ביותר? התשובה במאמר הבא.

 

 

 

ירושלים של זהב 
כאשר אנו חושבים על ירושלים אנו לא בהכרח מדמיינים מסיבות או מופעים מושקעים בשגרת היום יום, אך עם זאת ביום העצמאות ירושלים הופכת למעוז החגיגות, וכך מופעי יום העצמאות ירושלים הופכים פשוט מאוד למוקד הארצי של ההתרחשויות החמות ביותר.

 

אין ספק כי החגיגה בירושלים בירתנו היא מפוארת, מגוונת ועשירה בכל טוב. מופעים בירושלים ביום העצמאות נמשכים הרבה מעבר לערב עצמו ומעניקים הזדמנות ארוכה ומהנה במיוחד לחגיגות השנה. במות יום העצמאות בירושלים מלאות במיטב המבצעים והאומנים המובילים בישראל במיטב הביצועים. לצד הזמרים והפרפורמרים, הופעות ירושלים יום העצמאות כוללות גם מפגני יצירה ואמנות בהפקות ענק המהוות אטרקציה בפני עצמן.

 

הופעות בירושלים ביום העצמאות כוללות בין היתר:  


•    הופעות של העירייה – כמו מרבית העיריות ברחבי הארץ, גם עריית ירושלים מפעילה מספר במות של מופעים והפעלות של מיטב האומנים בישראל וכמובן מופע זיקוקים מרהיב בשיאו של הערב. את פירוט תכנית יום העצמאות ירושלים הופעות ניתן יהיה לראות בדרך כלל באתר העיריה. במות ירושלים יום העצמאות בהפקה העירייה פזורות בדרך כלל במוקדים שונים שגם אודותם ניתן להתעדכן באתר.
•    הופעות ממלכתיות – הופעות נוספות שתוכלו למצוא ביום העצמאות הירושלמי הן הופעות ממלכתיות וטקסים רשמיים מטעם המדינה. הכניסה לטקסים אלו לרוב כרוכה בהזמנה מיוחדת והן אינן פתוחות לקהל הרחב בשונה ממרבית במות יום העצמאות ירושלים או בכלל, אך אם תהה לכם הזדמנות לפקוד אחד מהטקסים הללו, מומלץ שלא לוותר על התענוג. 
•    אטרקציות נוספות – לצד הופעות ביום העצמאות בירושלים  עוד ביום העצמאות עצמו תוכלו למצוא ברחבי העיר מגוון רחב של אטרקציות והפעלות, חלקן משולבים באתרים ההיסטוריים של העיר ואת חלקם תוכלו למצוא בפארקים או בשטחים עירוניים נוספים. האירועים והאטרקציות משתנים מיום עצמאות ליום עצמאות, לכן כדאי להתעדכן בסמיכות לחג בשעות ובמיקומים המדויקים. 

SAP – הופעות יום העצמאות ירושלים 
גם קבוצת "בית אומנויות תרבות רחוב" לוקחת חלק בחגיגת העצמאות בעיר ותורמת מניסיונה והיכולות שלה כדי לשמח את העיר. יום העצמאות הופעות בירושלים כוללות מגוון של אפשרויות לחגיגות ולצד החגיגות הציבוריות הקבועות, ותוכלו לתאם מופע או אטרקציה מבין מגוון ההפעלות המיוחדות שבנינו במיוחד ליום העצמאות תוך יצירת אווירה ייחודית ויוצאת דופן: 

 

•    מופע "פלאש מוב" ליום העצמאות – יום העצמאות הופעות בירושלים לא יהיו שלמות ללא מופע פלאש מוב היחודי. פלש מוב הוא מופע המשלב את הקהל ויוצר הפעלה מיוחדת ומשותפת בה אתם הכוכבים האמיתיים. מותאם גם לקהלים גדולים ומאפשר חוויה שהיא
•    מופע "ברייקדאנס ציוני" – מופע מיוחד של "אריות ציון" על רקע מוזיקה ציונית מודרנית, כוריאוגרפיה מלהיבה, ובשילוב דגלים, רקדנים והרבה שמח. הופעות בירושלים יום העצמאות לא חייבות להיות רק רשמיות וממלכתיות ודווקא זאת ההזדמנות להיפתח לאפשרויות חדשות של אמנות ובידור וכן גם ליהנות מחוויות לא שגרתיות ומרפרטואר מסעיר יותר מזה שבשגרה.
•    מתחמי פעילויות ליום העצמאות – "מתחם חם" הפעלות, אטרקציות וסדנאות, מועברות על ידי האומנים המנוסים שלנו בליווי מנחה תוסס ודי.ג'י ששומר על קצב גבוה. 

 

יום העצמאות, ובפרט זה שנערך בירושלים הבירה הוא הזדמנות לחגיגה של ממש. אין חגיגי יותר מחגיגות העצמאות בבירה ואנשים רבים ממנפים את ההזדמנות ואת יום החג גם לחגיגות פרטיות. אף על פי שהעיר רוויה באירועים והתרחשויות גם בערב החג וגם במהלך יום החג עצמו, עדיין ניתן לראות שלאורך כל יום העצמאות יש שפע של אירועים וחגיגות פרטיות בהתארגנויות כאלה ואחרות.

שילוב האטרקציות שלנו במסגרת הפקת האירוע יאפשר לאירוע לא רק לקבל מסגרת אמנותית, אלא יקפיץ בכמה רמות- כל אירוע באשר הוא. בין אם אתם רוצים להפיק אירוע חגיגות לילדים ובני נוער, בין אם זה אירוע מעורב או אירוע למבוגרים בלבד תוכלו למצוא מגוון של אטרקציות, הפעלות והופעות שונות שיעניקו את המענה המושלם לאירוע העצמאות שלכם.


באתר שלנו תוכלו להתעדכן ברשימה המלאה ולבחור את הפעילות המתאימה ביותר עבורכם ועבור משפחתכם. לקבוצה שלנו ניסיון של מעל ל-10 שנים בהופעות אקסטרים, תרבות רחוב ואומנויות האנדרגראונד. לפרטים נוספים ולתיאום מופע, סדנא או אטרקציה חייגו: 03-5499755. או צרו קשר באתר

bottom of page