הופעות יום העצמאות בירושלים

הופעות יום העצמאות בירושלים 
ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, לכן חגיגות יום העצמאות בעיר הן מיוחדות וישנם שלל מופעים, הפעלות ואטרקציות אליהם ניתן ללכת. היכן תמצאו את האטרקציות השוות ביותר? התשובה במאמר הבא.

 

 

 

ירושלים של זהב 
כאשר אנו חושבים על ירושלים אנו לא בהכרח מדמיינים מסיבות או מופעים מושקעים, אך ביום העצמאות אין ספק כי החגיגה בירושלים בירתנו היא ביתר שאר. בין היתר תוכלו ליהנות מ: 


•    הופעות של העירייה – כמו מרבית העיריות ברחבי הארץ, גם עריית ירושלים מפעילה מספר במות של מופעים והפעלות של מיטב האמנים בישראל וכמובן מופע זיקוקים מרהיב בשיאו של הערב. 
•    הופעות ממלכתיות – הופעות נוספות שתוכלו למצוא ביום העצמאות הירושלמי הן הופעות ממלכתיות וטקסים רשמיים מטעם המדינה. הכניסה לטקסים אלו לרוב כרוכה בהזמנה מיוחדת והן אינן פתוחות לקהל הרחב, אך אם תהה לכם הזדמנות לפקוד אחד מהטקסים הללו, מומלץ שלא לוותר על התענוג. 
•    אטרקציות נוספות – ביום העצמאות עצמו תוכלו למצוא ברחבי העיר מגוון רחב של אטרקציות והפעלות, חלקן משולבים באתרים ההיסטוריים של העיר ואת חלקם תוכלו למצוא בפארקים או בשטחים עירוניים נוספים. האירועים והאטרקציות משתנים מיום עצמאות ליום עצמאות, לכן כדאי להתעדכן בסמיכות לחג בשעות ובמיקומים המדויקים. 

SAP – הופעות יום העצמאות ירושלים 
גם קבוצת "בית אומנויות תרבות רחוב" לוקחת חלק בחגיגת העצמאות בעיר, ותוכלו לתאם מופע או אטרקציה מבין מגוון ההפעלות המיוחדות שבנינו במיוחד ליום העצמאות: 


•    מופע "פלאש מוב" ליום העצמאות – מופע המשלב את הקהל ויוצר הפעלה מיוחדת ומשותפת בה אתם הכוכבים האמיתיים. 
•    מופע "ברייקדאנס ציוני" – מופע מיוחד של "אריות ציון" על רקע מוזיקה ציונית מודרנית, כוריאוגרפיה מלהיבה, ובשילוב דגלים, רקדנים והרבה שמח. 
•    מתחמי פעילויות ליום העצמאות – "מתחם חם" הפעלות, אטרקציות וסדנאות, מועברות על ידי האמנים המנוסים שלנו בליווי מנחה תוסס ודי.ג'י ששומר על קצב גבוה. 


באתר שלנו תוכלו להתעדכן ברשימה המלאה ולבחור את הפעילות המתאימה ביותר עבורכם ועבור משפחתכם. לקבוצה שלנו ניסיון של מעל ל-10 שנים בהופעות אקסטרים, תרבות רחוב ואומנויות האנדרגראונד. לפרטים נוספים ולתיאום מופע, סדנא או אטרקציה חייגו: 03-5499755. או צרו קשר באתר