top of page

הופעות יום העצמאות

הופעות יום העצמאות בקצב הרחוב

הופעות יום העצמאות הן דרך מקובלת מאוד במחוזותינו לחגוג את יום הולדתה של המדינה. אכן, ביישובים ובערים רבות מתקיימים אירועים ציבוריים רחבי ידיים, הכוללים פסטיבלים, דוכנים, פיקניקים משותפים וגם סדנאות, הפעלות והופעות שונות. אז אם מתחשק לכם השנה לצאת קצת מהקופסא של ההופעות הרגילות, כדאי לכם לשקול את ההופעות של בית תרבות אומניות הרחוב. מדובר בהופעות מלהיבות ומקפיצות התפורות במיוחד ליום העצמאות, אותן מגישים האמנים הכישרוניים שלנו בקשת רחבה של סגנונות וז'אנרים.

 

אנו מהווים כבר יותר מ- 14 שנים בית חם ומקום תוסס ופעיל לקשת רחבה של אומנים החיים ונושמים את תרבות הרחוב. בזכות המגוון העצום אנו יכולים להציע הופעות יום העצמאות בירושלים, חיפה, תל אביב או כל מקום אחר בארץ, באופן המדבר אל ליבם של קהלי יעד רבים – ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. בנוסף, יש לנו המון ידע וניסיון בהפקת הופעות יום העצמאות בחיפה ובערים נוספות, לרבות אירועים ופסטיבלים שאנו מרימים מאלף ועד תו. לכן, כדאי מאוד להתייעץ איתנו על מנת שנבנה ביחד אתכם את האירוע בהתאם לתנאי השטח, הרכב החוגגים ותחומי העניין שלהם, מסגרת התקציב שלכם ועוד.

 

מה שמתאים לכם

 

אם כן, אנו מציעים הרבה הופעות ליום העצמאות בתל אביב, בירושלים ובחיפה המבוססות על ההרכבים והאומנים הכישרוניים שלנו, כך שאתם יכולים לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם. ראשית, חשוב שתדעו שאפשר להקים איתנו מתחם שלם של סדנאות, הפעלות ואטרקציות ליום העצמאות, מתחם אקסטרים תוסס המלווה בהנחיה מקצועית, אומני רחוב ודיג'יי מקצועי היוצרים יחדיו מסיבה ססגונית גדולה. במתחם הזה יהיה הרבה הופעות ופעילויות, למשל הפעלות היפ הופ עם רקדניות, הפעלות ברייקנדאס של הרכב "אריות ציון", הפעלות ריקודי רחוב, סדנאות ברייקדאנס, מעגלי ריקוד וכדומה.

 

דוגמא אחת מיני רבות של הופעות יום העצמאות בנתניה ובמקומות נוספים, היא מופע מיוחד משולב עם הפעלות מבית היוצר של הרכב "אריות ציון" שלנו. זוהי הופעה עם כוריאוגרפיה מיוחדת הכוללת פירמדות אנושיות, כאשר ברקע המוזיקה של "קום והתהלך בארץ", ובו משולבות תנועות ברייקדאנס ואקרובטיקה עוצרות נשימה, ואף יצירת מגן דוד מאנשים. עוד מופע מרהיב ואטרקטיבי הינו הופעת "פלאש מוב" מיוחדת ליום העצמאות המתאימה גם לילדים, גם לבני נוער וגם למבוגרים. זהו מופע מיוחד, מקורי ומפתיע שבו הקהל הוא חלק בלתי נפרד מההצגה, כאשר בשלב הראשון המנחים המקצועיים שלנו מלמדים את כולם את התנועות, ולאחר מכן מתאמנים ועוברים לריקוד ההמוני שאנו מצלמים בווידיאו למזכרת.

 

למה המופעים שלנו?

 

עם כל הכבוד להופעות האמנים הרגילות ביום העצמאות, ויש לנו הרבה כבוד אליהם, ההופעות שלנו מביאות אווירה שונה. קודם כל, הקצב, התנועה והאנרגיה שלנו באה מנשמת ומחיי תרבות הרחוב, ומציגה בפני ילדים, בני נוער ומבוגרים את מה שנמצא ממש לידם. זוהי אומנות שכל אחד יכול להתחבר אליה, היא מרהיבה ותוססת, מדליקה ומפעימה, ולעיתים קרובות מדברת ממש בשפתם של ילדים ונוער הנחשפים אליה יותר ויותר במקומות המגורים ובאמצעי התקשורת. בין אם מדובר בפארקור, היפ הופ, פעלולי אקסטרים, ביט בוקס, ראפ או כל סגנון מוזיקה וריקוד אחר – אנו מגישים אותו בגובה העיניים, עם הרבה התלהבות ואהבת יצירה, ושיתוף מלא של הקהל.

 

וכמובן שאנו לא באים על חשבון הופעות יום העצמאות של אומנים אחרים, ובהחלט יכולים להשתלב איתן, וזאת בעלויות המתאימות לכל מסגרת תקציב.

 

לפרטים נוספים והזמנת מופעים ליום העצמאות

 

רוצים עוד פרטים על הופעות יום העצמאות בחיפה או בכל מקום אחר? מעוניינים שניצור ביחד אתכם מופע ייחודי ומשמעותי? אם כן, בית אמנויות תרבות רחוב היא הכתובת הנכונה. החברה מספקת לכם מגוון של הופעות ואטרקציות ייחודיות המתאימות לאירועים שונים. לסקירתן, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5499755

bottom of page