top of page

אירועי חנוכה בתל אביב

מגוון ייחודי של הופעות בתל אביב לחנוכה

 

ימי החופש של החנוכה ואווירת החג המיוחדת מהווים כר נפלא לשלל פעילויות ומופעים במרחב העירוני או היישובי. לצד הדלקת הנרות המסורתית בכל בית ובמבני הקהילה השונים, ולצד החגיגות שמתקיימות במוסדות החינוך למיניהם, אפשר בהחלט לשלב הופעות מעניינות ברוח החג. מדובר בהופעות המיועדות לכל המשפחה ומותאמות לקהל הצופים, אשר מצד אחד מעבירות את מסרי וסיפורי החג, ומצד שני עושות זאת באופן מודרני ועכשווי, ייחודי ומרתק. אז אם אתם מחפשים הופעות בתל אביב לחנוכה שיוצאות מהקופסא הרגילה והמוכרת, ומביאות את תרבות הרחוב לקדמת הבמה, אנו הכתובת הנכונה עבורכם.

 

כמה מילים עלינו

 

בית תרבות אומנויות רחוב משמש כבר למעלה מארבע עשרה בתור בית חם ופעיל למגוון רחב של אומנים, אשר במוקד חייהם עומדת תרבות הרחוב. כאשר מדברים על תרבות ואומנויות רחוב מתכוונים בין היתר לברייקדאנס, היפ הופ, ביט בוקס, גרפיטי, פארקור, ראפ ועוד הרשימה ארוכה. אלו הן אומנויות שפרצו ועודן פורצות לקדמת הבמה וסוחפות אחריהן ילדים ובני נוער בכל רחבי העולם. אכן, המרחב האורבאני הוא כר בלתי נדלה ליצירתיות ומוציא תחת ידיו אומנים כישרוניים ביותר, המשלבים בין סגנונות ויכולות ליצירת מופעים מרהיבים. כפועל יוצא מכך אנו יכולים להציע הופעות חנוכה בתל אביב שהינן מגוונות מאוד, מרשימות ויוצרות עניין רב בקרב הצופים. לא פעם, הצפייה במופעים אלו או השתתפות בפעילויות חנוכה בתל אביב שאנו מציעים, פותחת את הדלת לעולם שעוד ילווה את הילד או בן הנוער לשנים רבות.

 

מכיוון מדובר במגוון כה רחב של סגנונות וז'אנרים, אנו ממליצים להתייעץ איתנו כדי לבנות את החגיגה והאירוע שאתם מתכננים בהתאמה לגילאי הצופים, תחומי העניין שלהם, תנאי השטח כגון פארק ציבורי או קניון, מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, וכן הלאה. אנו מקיימים הופעות ופעילויות כאלו מזה שנים רבות ונשמח להעמיד את ניסיוננו לרשותכם, בין אם אתם רוצים להזמין מופע אחד מבין אלו שיתוארו מייד, או שנפיק עבורכם אירוע חנוכה מאלף ועד תו.

 

כמה דוגמאות למופעי חנוכה

 

כאמור, אנו מציעים עבור אירועי חנוכה בתל אביב שלל מופעים שנבנו במיוחד ברוח החג. דוגמא נאה לחג מהווה מופע "חג חנוכה מודרני". מדובר במופע הומוריסטי ואינטראקטיבי בו משתלבים רקדני ברייקדאנס מקצועיים מההרכב המוביל בארץ "אריות ציון", הלבושים בתור לוחמים מכבים ולוחמים יוונים. אל "הלוחמים" הרוקדים מצטרפים אמני ביטבוקס וראפ המעניקים לסיפור את הטון המיוחד שלו ואת ההומור באווירת החג. כך נוצר מופע ייחודי המשלב הרבה כיף ותנועה, ריקוד ושירים, וקצב השובה את לב הקהל.

 

עוד דוגמא בולטת של מופע עבור אירועים בחנוכה בתל אביב, הוא המופע של הרכב "אריות ציון" שלנו, הזוכה למוניטין רב והערצה בקרב קהלים רבים. מדובר במופע המשלב שלל אומנויות רחוב כגון היפ הופ, ביט בוקס, ראפ וברייקדאנס, שמתאים לכל המשפחה – החל מהילדים הקטנים ביותר בגילאי הגן ועד לסבא או לסבתא המלווים אותם. המופע מאפשר לצופים ללמוד על חג החנוכה בדרך חדשה ומקורית המשלבת ריקודים מדליקים ומוזיקה טובה.

 

לפרטים נוספים והזמנת מופעים לחנוכה

 

רוצים עוד פרטים על הופעות או פעילויות חנוכה בתל אביב? מעוניינים שניצור ביחד אתכם אירוע מושלם? אם כן, פנו אלינו כעת בטלפון 03-5499755 ונשמח לעזור בכל שאלה ועניין.

bottom of page